Modne sukienki w grochy

Modne sukienki w grochy

Strój jaki zakładamy powinien podkreślać rangę wydarzenia i być dopasowany do sytuacji. W życiu codziennym nie zakładamy więc wytwornych sukni, a na wystawny bankiet nie wypada założyć jeansów i zwykłego t-shirtu. Mężczyźni zwykle mają ułatwione zadanie ponieważ na każdą ważniejszą okazję zakładają garnitur. Kobiety muszą przyłożyć więcej uwagi do sukienki w jakiej pokażą się innym gościom.

Eleganckie sukienki na różne okazje

elegancka sukienka w groszkiKażda kobieta w swojej garderobie powinna posiadać chociaż jedną sukienkę wizytową. Taka sukienka jest najbardziej uniwersalna kiedy musimy wyglądać elegancko i schludnie. Najczęściej sukienka wizytowa to tak zwana ,,mała czarna’’. Pasuje do prawie każdej okazji, jest odpowiednia na każdą porę roku, a jej wygląd można zmieniać na dziesiątki sposobów. Kluczem jest dobór odpowiedniej biżuterii, torebki oraz szpilek. Dodatki sprawią, że sukienka za każdym razem będzie prezentować się inaczej. Sukienka może również być skromna ale charakteryzować się jednym wyraźnym elementem. Niezmiennie od kilku lat w modzie stale obecne są grochy w stylu lat 60. Dlatego na większość przyjęć będzie pasować elegancka sukienka w groszki. Sukienki bogate we wzory, cekiny lub kamienie to sukienki dość trudne w noszeniu. Nie pasują do każdej figury, są krzykliwe i na pewno nie powinno się zakładać ich w ciągu dnia. Błyszczące sukienki sprawdzą się na balu sylwestrowym lub karnawałowym.

Jednym z bardziej uniwersalnych materiałów jest koronka. Sukienki z wykorzystaniem fragmentów koronki pasują prawie każdej kobiecie niezależnie od wieku oraz figury. Oprócz tego nadają się do noszenia w ciągu dnia, do pracy czy na obiad z przyjaciółmi, a wieczorem tak samo sprawdzą się na uroczystej kolacji, imprezie czy spotkaniu biznesowym.