Modne, długie sukienki

Modne, długie sukienki

Pomimo tego, że moja figura nie powinna sprawiać problemów w przypadku dopasowywania ubrań, tak jednak najczęściej w sieciówkach jedyne, co mogę zakupić to t-shirt i to w dodatku bez nadruku. Dlatego już dawno przerzuciłam się na internetowe zakupy ponieważ wiem, że tu znajdę dosłownie wszystko, czego potrzebuję, a już w szczególności sukienki.

Piękne sukienki z rozporkiem 

długa suknia z rozporkiemMam figurę klepsydry, więc można by powiedzieć, że nie powinnam mieć najmniejszego problemu z doborem ubrań na siebie, prawda? Tymczasem jest zupełnie inaczej i pomimo tego, że nie mam nadwagi i należę do osób szczupłych to jednak na próżno szukać czegoś na mnie w galeriach. Chcąc kupić spodnie, muszę zdecydować, czy chcę je mieć dopasowane w udach, ale za ciasne w biodrach, czy na odwrót. Z bluzkami z resztą jest bardzo podobnie, bo mój duży biust sprawia, że połowa nadruku na koszulkach jest pod nim schowana. Nie wspomnę już o jakichkolwiek próbach kupowania bardziej wyjściowych kreacji. Kiedyś potrzebowałam na już sukienki bankietowej i choć zjeździłam całe miasto wzdłuż i wszerz niczego nie znalazłam. Zależało mi na tym, aby to była długa suknia z rozporkiem i dopiero w internecie znalazłam idealną sukienkę dla moich rozmiarów. Suknia, jaką wtedy zamówiłam była koloru czarnego, posiadała delikatny dekolt oraz przepiękne, koronkowe zwężenie w talii. Ponadto była wykonana z elastycznego materiału, więc doskonale dopasowywała się do mojej figury podkreślając wszystkie jej walory. Oczywiście dzięki elastycznemu materiałowi nie musiałam jej także prasować!

To była pierwsza od wielu lat zakupiona bez jakichkolwiek problemów i przeróbek sukienka. Od tamtego czasu bardzo często zaglądam do tego sklepu bowiem nie jest to jedyna kiecka, jaką tam zakupiłam. Robiłam już zakupy kilkukrotnie i za każdym razem sukienki były idealne i wyglądały tak, jakby ktoś je dosłownie szył na miarę specjalnie pode mnie.