Łazienka urządzona w stylu retro

Łazienka urządzona w stylu retro

 

Łazienka to fundamentalne pomieszczenie, którego nie może zabraknąć praktycznie w żadnym budynku. Przede wszystkim musi spełniać funkcję sanitarną, lecz powinna również być zaprojektowana estetycznie i pozwolić na ograniczenie zużycia wody. Każdy element armatury łazienkowej powinien być dobrany tak, aby pasować do wystroju, a przy tym gwarantować pełną funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Stylowe baterie umywalkowe

bateria umywalkowa retro

Łazienki projektowane są w przeróżnych stylach, a podstawą dobrego wystroju każdego wnętrza jest jego spójność. Bateria umywalkowa retro to niepozorne urządzenie, które doda każdej łazience indywidualnego charakteru, a ponadto spełni bardzo istotną funkcję, jaką jest oszczędność wody. Klasyczny wystrój w łazience niemalże wymaga zainstalowania równie klasycznie wyglądającej baterii. Wytworne wnętrza łazienek, w których stawiamy na przepych i elegancję również zyskają na estetyce posiadając w umywalce właśnie ten konkretny rodzaj baterii. Baterie w stylu retro doskonale pasują jednak nie tylko do klasycznie urządzonej łazienki, ponieważ dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach i kształtach. Co za tym idzie są wystarczająco uniwersalne, aby niektóre modele idealnie współgrały także z wystrojem modernistycznym, a nawet minimalistycznym. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym współcześnie produkowane baterie kuchenne i łazienkowe pozwalają sprowadzić zużycie wody do absolutnego minimum, oferując przy tym pełną funkcjonalność. Dodatkowe systemy napowietrzające sprawiają, że strumień wody jest stabilny i nie rozpryskuje się, a normy jakościowe gwarantują trwałość i bezawaryjność, dzięki czemu raz zamontowana bateria posłuży nam przez długie lata.

Materiały, z których produkowane są baterie mogą doskonale imitować złoto, srebro, mosiądz, czy też prezentować elegancki połysk chromu. Korzystanie z gustownie zaprojektowanej łazienki to czysta przyjemność i dobre wrażenia estetyczne. Ładny wystrój takiego pomieszczenia z pewnością doda klasy każdemu domowi.