Lacobel jako ozdoba salonowa w Szczecinie

Lacobel jako ozdoba salonowa w Szczecinie

lustro

Szkło od zawsze było bardzo popularne w wystroju wnętrz. Zarówno to tradycyjne, bezbarwne, jak i kolorowe i wzorzyste sprawdzi się idealnie w każdym pomieszczeniu. Szkło kojarzy się nam przede wszystkim z małymi elementami. Ozdobne wazoniki, szklane zastawy stołowe, grafika na szkle zamiast obrazu, szklane figurki.

Lacobel tak jak i lustra mogą też być ozdobami

lustroTakie elementy można znaleźć w wielu domach. Szkło nadaje się jednakowoż także do większych powierzchni. Przykładem są kabiny prysznicowe. Wiele z nich ma drzwi zrobione z tworzywa sztucznego, ale coraz częściej wybieramy kabiny prysznicowe bez brodzika, które maja przeważnie drzwi szklane. Takie drzwi mogą być bezbarwne, szronione, barwione, a nawet z delikatnymi wzorami np. kwiat wijący się z prawej strony od podłogi do sufitu. Drzwi szklane mogą być stosowane nie tylko w łazience, ale także w pokojach. Szkło hartowane jest bardzo trwałe i nie niszczy się, niektóre z nich są zabezpieczone dodatkowo przed stłuczeniem, zatem są bardzo bezpieczne. Bardzo ciekawym zastosowaniem szkła są szklane panele lacobel. Jest ono barwione, może mieć też wzory np. tropikalne rośliny. Lacobel może stanowić ozdobę salonu. Położone na jednej ścianie panele lacobel nadadzą wnętrzu niezwykły, niepowtarzalny i bardzo nowoczesny wygląd. Lacobel można także z powodzeniem stosować na frontach mebli, dzięki temu możemy dopasować panele ścienne do reszty wyposażenia wnętrza. Specyficznym rodzajem szkła są lustra. W przeciwieństwie do innych jego rodzajów, lustra odbijają to co znajduje się w ich ,,polu widzenia”.

Dzięki odbiciom lustra stanowią perfekcyjne rozwiązanie wtedy, kiedy chcemy dodać naszemu pomieszczeniu trochę wielkości. Lustra dodają pokojom głębi, przez co dają złudzenie, iż wnętrze jest większe, niż jest w rzeczywistości. Podsumowując, szkło to bardzo uniwersalny dodatek i ozdoba do wnętrz, który każdy z nas może zastosować u siebie.

Więcej na: https://www.projektglass.pl/