Kupno sufitowych opraw led

Kupno sufitowych opraw led

Moja restauracja jest modna i odwiedza ją cała masa różnych klientów. Organizowane są tutaj różne spotkania biznesowe i nawet imprezy okolicznościowe. Zdecydowałem, że wyremontuję główną salę i nieco ją unowocześnię. Tak będzie o wiele lepiej.

Nowe oprawy led na suficie

oprawy led sufitoweChciałem odmalować ściany, wstawić nowe meble i zmienić oświetlenie. Obecnie lampy sufitowe, które posiadam w restauracji są niemodne i nie pasują do całości wystroju. Bardzo podobają mi się nowoczesne oprawy led sufitowe i postanowiłem takich poszukać. Remont zleciłem firmie, z którą zawsze współpracuję. Uprzedziłem, że jestem w trakcie poszukiwań opraw i dostarczę je zaraz po zakupie. Pojechałem do hurtowni z oświetleniem, gdzie mają różne oprawy led sufitowe i wiedziałem, że tam na pewno znajdę coś interesującego. W sklepie nie mogłem odnaleźć odpowiedniego działu i rozglądałem się wszędzie. Podeszła do mnie jakaś kobieta, której w ogóle nie znałem. Powiedziała, że się znamy i po chwili zorientowałem się, że to jedna z moich klientek, z którą współpracowałem kilka lat temu. Pytała op co przyjechałem i powiedziałem jej, że potrzebne są mi jakieś nowoczesne oprawy led sufitowe, ponieważ zdecydowałem się na remont głównej sali. Zaprowadziła mnie do odpowiedniego działu i mogłem dokonać wyboru. Długo jeszcze rozmawialiśmy i nawet umówiliśmy się na kawę. Dostarczyłem zakupione oprawy led sufitowe pracownikom, którzy robili remont i zamontowali wszystko jeszcze tego samego dnia. Restauracja już miała nowy image.

Ta zmiana bardzo korzystnie wpłynęła na moją restaurację, która stała się od tamtej chwili nowoczesna. Zebrałem całą masę pozytywnych opinii od klientów. Żona stwierdziła, że zawsze potrafiłem podejmować trafne decyzje i restauracja jej się podoba.