Kupno domu

Kupno domu

taras kompozytowy

Ja z mężem i trójką dzieci mieszkamy w dość małych mieszkaniu w centrum miasta. Owszem mamy wszędzie blisko, ja z mężem do pracy, a dzieci do szkoły. Sklepy też mamy tuż pod ręką. Ale z upływem czasu bardzo męczy nas ten gwar ulic, chcemy zaznać trochę spokoju, mieć miejsce gdzie moglibyśmy wypocząć. Dlatego też wspólnie postanowiliśmy się wyprowadzić do domu pod miastem.

Co było dla nas ważne?

taras kompozytowyOwszem będziemy mieć wtedy wszędzie daleko, ale od czego są samochody lub autobusy. W związku z tym zaczęliśmy przeglądać oferty domów na sprzedaż, chcieliśmy znaleźć taki duży dom, ale też nie za duży. Tak aby każde z dzieci mogło mieć swój własny pokój, my sypialnie. Żeby było miejsce na salon, jadalnię, kuchnie oraz łazienkę. Liczył się dla na fakt, aby obok domu był też średniej wielkości ogród na którym mogłabym posadzić kwiaty. Dzieci zawsze marzyły aby mieć psa, z ogrodem było by to możliwe. Koniecznie chce aby nowy dom miał ogromny taras. Bardzo mi się podobają tarasy kompozytowe, wyglądają zjawiskowo. Chciałabym mieć taki taras. Najlepiej aby nawierzchnią tarasu była deska tarasowa. Lubię drewno w każdej postaci. Na stronie internetowej znaleźliśmy kilka ofert sprzedaży domu, ceny też były w miarę przystępne. Przed zakupem któregokolwiek domu, chcieliśmy go najpierw obejrzeć. Zobaczyć wnętrza i tak dalej.

Mąż jest architektem budynków, więc bez trudu dostrzeże jakieś wady. Obyśmy szybko kupili jakiś dom, gdyż nie mogę się doczekać jego urządzania oraz przeprowadzki, poznania sąsiadów i tak dalej.

Czytaj więcej na: http://twinson24.pl