Kupię motor na akumulator dla 4-latka

Kupię motor na akumulator dla 4-latka

 

Ostatnio stanęłam przed bardzo ważnym zadaniem – musiałam kupić prezent na urodziny dla mojego czteroletnie chrześniaka. Było to ważne zadanie, ponieważ jako czterolatkach zaczął już się robić bardziej krytyczny, nie wystarczyło więc kupić pierwszej lepszej gry.

Szukam motorka na akumulator dla 4-latka

motor na akumulator dla 4-latkaDlatego zwiedziłam wiele sklepów w poszukiwaniu idealnego prezentu. Chciałam też po porostu, dobrze mnie wspominał zawsze, a wiadomo, że najlepszego do tego są  zabawki, gry oraz słodycze. Nie chciałam jednak dawać mu samych słodyczy, w końcu to mało zdrowe. W końcu w jednym sklepie znalazłam motor na akumulator dla 4-latka. Był to doskonały strzał. Od razu bardzo spodobał mi się motorek, zadzwoniłam jeszcze do mojej siostry, aby upewnić się, że Mały nie ma jeszcze takiego motorka w domu, na szczęście okazało się, że nie ma. Mogłam więc śmiało kupić motor na akumulator dla 4-latka. Wybrałam odpowiedni kolor – jego ulubiony oczywiście, niebieski i kupiłam ogromną czerwoną kokardę. Po powrocie do domu zawiązałam motor kokardą i byłam gotowa na urodziny. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się wybrać taki ciekawy oraz oryginalny prezent. Na szczęście mój siostrzeniec miał podobne zdanie. Jak tylko zobaczył mnie z motorem praktycznie podskakiwał z radości, oczywiście mam nadzieję, że część tej radości sprawiłam ja sama, jednak wiem, że w głównej mierze chodziło o prezent. Nic dziwnego motor na akumulator dla 4-latka prezentował się naprawdę pięknie. Tym bardziej cieszyłam się, widząc jego radość. Cieszę się również,  że udało mi się znaleźć nowy ciekawy sklep z zabawkami.

Na pewno jeszcze tam wrócę, szczególnie, że w mojej rodzinie jest bardzo dużo dzieci. A ja jako ciocia bardzo lubię je rozpieszczać i kupować mi ciekawe prezenty.