Kto w Bydgoszczy zajmie się wycinką drzew?

Kto w Bydgoszczy zajmie się wycinką drzew?

Niedawno odziedziczyłam po swoich rodzicach mały domek na wsi. Postanowiłam go wyremontować i w nim zamieszkać. Najpierw jednak musiałam zająć się całkowicie zaniedbanym ogródkiem wokół domu. Rosło tam bardzo stare i duże drzewo. Chciałam go wyciąć, ponieważ obawiałam się, że jakaś większa wichura mogłaby go złamać, a wtedy drzewa zwaliłoby się na dom.

Potrzebowałam wyciąć drzewo przed domem

wycinka drzew BydgoszczWiedziałam, że aby móc przeprowadzić legalną wycinkę drzew, nawet na terenie prywatnej posesji, należało mieć odpowiednie zezwolenie z urzędu. Ponieważ nie bardzo znałam się na sprawach urzędowych, miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakąś konkretną i rzetelną firmę, która zajmie się nie tylko samą wycinką drzewa, ale także załatwieniem spraw urzędowych. Poszukiwania takiej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wycinka drzew Bydgoszcz, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć taką firmę. Zajmowała się ona załatwianiem spraw związanych z uzyskaniem pozwolenia na wycinkę drzewa, a także w sposób bezpieczny i rzetelny przeprowadzali wycinkę drzewa i zajmowali się utylizacją pozostałości po ścince drzewa. Firma ta miała wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Mieli bardzo niskie ceny za wycinkę drzew, a dodatkowo dojazd do klientów na terenie Bydgoszczy i okolic był darmowy.

Zdecydowałam się więc skorzystać z ich usług. Zadzwoniłam poda podany numer telefonu i umówiłam się z nimi na podpisanie umowy o wycinkę drzewa. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Firma ta okazała się bardzo profesjonalna i tak przeprowadziła wycinkę drzewa, żeby nic w okolicy nie zostało uszkodzone. Bardzo praktycznym dla mnie rozwiązaniem było również to, że wywieźli oni pozostałości po ścince.