Księga pamiątkowa gości weselnych

Księga pamiątkowa gości weselnych

 

Planowanie swojego ślubu spędza sen z powiek nie jednej parze młodej. Dopracowanie każdego najmniejszego szczegółu jest bardzo czasochłonne i wymaga dużego poświęcenia. Takich rzeczy, które  trzeba dopracować i zorganizować jest naprawdę dużo. Czasem organizacja wesela trwa kilkanaście miesięcy.

Księga wpisów jako pamiątka od gości weselnych

oryginalna księga wpisów gości weselnychNa coraz większej liczbie wesel swoją ważną rolę odgrywa oryginalna księga wpisów gości weselnych. Każdy uczestnik tego wspaniałego wydarzenia może wpisać do księgi życzenia dla pary młodej. Często oprócz życzeń wpisywane są najpiękniejsze momenty z wesela. Takie zapisane słowa są dla pary młodej niewątpliwie jedną z najpiękniejszych pamiątek z tego dnia. Do tej księgi gości weselnych można wracać za każdym razem kiedy wspominamy nasze najpiękniejsze przeżycie jakim jest ślub. Taka księga z reguły jest umieszczona w miejscu widocznym dla wszystkich gości. Jeśli chodzi o zakup takiej księgi to zależy ona od wielkości oraz grubości. Piękną księgę możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych. Bardzo oryginalną formą księgi stały się także małe wąskie skrzyneczki. Do nich np. na drewnianych kółeczkach spisywane są życzenia i wrzucane do środka. Przeźroczysta ściana sprawia, że można ją zawiesić na ścianie i czytać kiedy jest taka ochota. Bardzo modne są także księgi personalizowane. Zamawiamy księgę z naszymi imionami, wypisaną datą ślubu lub nawet zdjęciem. Jest to wtedy typowa nasza indywidualna księga gości.

Dla wszystkich młodych par dzień wesela jest najważniejszym dniem w życiu. Ustalają oni wszystko, począwszy od sukni i garnituru, a skończywszy na kolorze serwetek i świeczek na stole. Często pomocną dłonią służą świadkowie. Często to właśnie oni organizują księgę gości w formie niespodzianki dla nowożeńców.