Kosze ze słodyczami dla dorosłych-miły zwyczaj w firmach

Kosze ze słodyczami dla dorosłych-miły zwyczaj w firmach

 

Zapotrzebowania na tego rodzaju gadżety pojawia się najczęściej w okolicy świąt, ale firmy świadczące tego rodzaju usługi oferują je na różne inne okazje takie jak jubileusze firmowe, jubileusze pracowników, czy podarunki dla kluczowych kontrahentów podczas targów wyjazdów czy wizyt studyjnych.

Słodkie kosze dla dorosłych

kosze ze słodyczami dla dorosłychOkolicznościowe podarunki stały się elementem życia biznesowego podobnie jak wyjścia czy wyjazdy integracyjne. Okoliczności do obdarowywania podarunkami jest wiele. Mogą to być święta, których elementy zagościły już na stałe w firmowych gronach. Wigilie firmowe, czy spotkanie noworoczne to już niemal norma w większości firm, nie tylko tych dużych. Kosze ze słodyczami dla dorosłych pojawiają się często również podczas jubileuszy firmowych, jest to miły element nagrodzenia długoletnich pracowników. Zawartość takiego pakietu bywa bardzo różna i jest uzależniona od tego, ile zamawiający chce wydać na to pieniędzy. Z reguły jest to kilkadziesiąt złotych i produkty zawarte są standardową ofertą sieci sklepowych czy hurtowni. Ale zdarzają się zamówienia z tak zwanej górnej półki, pakiety zawierają wówczas również alkohole, prócz słodyczy ekskluzywne gatunki kawy i herbaty, również owoców i niejednokrotnie wybitnych gatunkowo wędlin. Takie kosze mogą być bardzo kosztowne i cena waha się już od powyżej stu do kilkuset złotych. To nie są zamówienia masowe, jednak zdarzają się często. Ukoronowaniem są zamówienia indywidualne na tak zwane „grube okazje”. Tu nie ma granic cenowych.

Zwyczaj obdarowywania koszami słodyczy ma spora tradycję, w ostatnich latach moda ta nasiliła się i zamówienia pakietów stają się bardzo istotnym elementem sprzedaży dla sieci marketów spożywczych, hurtowni win, czy innych wysokogatunkowych wyrobów.