Konwencjonalne i niekonwencjonalne pompy do betonu

Konwencjonalne i niekonwencjonalne pompy do betonu

pompa betonowa

W przeciwieństwie do konwencjonalnych pomp z wysięgnikiem, pompy z wysięgnikiem typu „roll-and-fold” są zaprojektowane tak, aby składać i rozkładać w celu ułatwienia użytkowania. Ekskluzywny wysięgnik RZ jest wyposażony w zawiasy, które składają się na przegubach, aby zapewnić pompie wyjątkową zwrotność. Inne zalety to wyjątkowa wydajność i ciśnienie.

Przydatność pomp betonowych

pompa betonowa Te pompy nadają się do średnich konstrukcji, prac mostowych i projektów przemysłowych. Są lekkie, łatwe w obsłudze i wyposażone w adaptacyjny układ hydrauliczny, który optymalizuje wydajność. Pompy do betonu występują w dwóch podstawowych wersjach. Pompa stacjonarna składa się z małej przyczepki. Do jej transportu potrzebna jest osobna ciężarówka. Pompy te nie mają wysięgnika, dlatego do dostarczenia betonu na miejsce pracy należy użyć oddzielnych rurociągów. nam, którzy muszą precyzyjnie ułożyć beton, będą potrzebować wysięgnika do układania. W zależności od rodzaju pompy, świetnym wyborem może być model typu roll-and-fold. Projekty budowlane są zazwyczaj duże i złożone, a wydajność i niezawodność to najważniejsze priorytety. W przypadku dużych projektów, które mają tendencję do opóźnień w harmonogramie i przekroczenia budżetu, posiadanie odpowiedniego sprzętu, takiego jak nowa pompa do betonu ma kluczowe znaczenie. Niezależne pompy do betonu mają znaczną przewagę nad tradycyjnymi modelami, w tym łatwość użytkowania i wydajność. Warto odkryć niektóre z najważniejszych korzyści wynikających z używania samodzielnej pompy do betonu. Wózek z wysięgnikiem to idealna przenośna pompa do betonu. Te niezależne jednostki składają się z ramy ciężarówki i pompy.

Te pompy są powszechnie używane do pompowania betonu do płyt, średnich budynków oraz dużych projektów komercyjnych i przemysłowych. Wózki z wysięgnikiem są dostępne w wielu rozmiarach, od jednoosiowych modeli pomp do mniejszych przestrzeni po potężne sześcioosiowe wiertnice do dużych projektów o dużym zasięgu i dużej objętości.