Kolega remontuje mieszkania

Kolega remontuje mieszkania

Mój kolega jakiś czas temu znalazł sobie nową pracę. Musiał szukać nowej pracy ponieważ zakład pracy w jakim pracował do tej pory ogłosił upadłość. I wszyscy pracownicy zostali zmuszeni szukać czegoś nowego. Myślałam, że kolega będzie pracował w podobnym zakładzie do poprzedniego.

Kolega pracuje w bydgoskich usługach remontowych

bydgoskie usługi remontoweJednak okazało się, że teraz zajmuje się zupełnie czymś innym. Znalazł pracę w firmie, w której robi się remonty. Są to po prostu bydgoskie usługi remontowe i tam kolega zajmuje się niemal wszystkim. W sumie wiedziałam, że on u siebie w domu robił sam praktycznie wszystko. Jednak nigdy nie przypuszczałam, że będzie chciał się czymś takim zająć zawodowo. Powiedział mi, że zawsze lubił robić takie prace wykończeniowe także gdy zobaczył, że właśnie kogoś szukają postanowił złożyć tam swoją aplikację. Na rozmowie musiał szczegółowo opowiadać o tym jak robi dane rzeczy  i co potrafi robić. Kierownik stwierdził, że da mu szansę i przyjmie go na czas próbny mimo, że nie pracował nigdy wcześniej w żadnej takiej firmie. Ja wiem jednak że kolega jest naprawdę bardzo dokładny i potrafi zrobić niemal wszystko. W sumie nie wiem czego by się nie podjął jeśli chodzi o wykończeniówkę. Pamiętam, że gdy sam remontowałam mieszkanie to nawet chciałam go poprosić o pomoc. Jednak doszłam do wniosku, że pewnie nie będzie mu się chciało. Nie wiedziałam bowiem, że naprawdę lubi takie prace.

Kolega w każdym razie jest naprawdę bardzo zadowolony z nowej pracy. Uważa, że uczy się wielu nowych rzeczy. Ale i kierownik jest zadowolony z tego jak pracuje. Także pewnie kolega zostanie w tej firmie na dłużej. Podobno firma ma ta ma naprawdę wiele zleceń bo pracują naprawdę dobrze i solidnie a to jest teraz najważniejsze. I według kolegi można też dobrze zarobić.