Kasetony dwustronne rozreklamowały mój sklep

Kasetony dwustronne rozreklamowały mój sklep

baner reklamowy

Niedawno założyłam własną działalność gospodarczą, a konkretnie mały sklep spożywczy. Zawsze chciałam pracować na własny rachunek, decydować o tym co będzie w sklepie, kto w nim będzie pracował, w jakich godzinach będzie otwarty. Do tego ostatniego przydadzą się kasetony reklamowe dwustronne.

Kasetony reklamowe dwustronne to świetny wybór.

baner reklamowySama kiedyś pracowałam w takim sklepie, więc wiem jak to wygląda. Nie rozumiałam po co zatrudniamy trzy ekspedientki (razem ze mną), skoro wystarczyły by tylko dwie, po co kupujemy jakieś dziwne produkty typu, pieprz ziołowy, wody różane, mrożone sandacze, czy owoce, takie jak marakuja i liczi, których nikt w zasadzie nie kupuje tylko czekamy, kiedy stracą one swój termin przydatności albo zgniją w skrzynkach na owocach. Nasza była szefowa uważała, że musimy mieć w naszym sklepie wszystko i nie rozumiała, że w takim małym osiedlowym sklepiku to ludzie kupują tylko chleb i bułki, coś do nich, oraz to czego zapomną gdzie indziej. Trzeba mieć mąkę pszenną, bułkę tartą, jaką musztardę i majonez, ale takie egzotyczne przyprawy są zbędne. Nawet kiedy właścicielka zainwestowała w kasetony reklamowe jednostronne nie przysporzyło to nam większej ilości klientów. W końcu szefowa odeszła na emeryturę, a jej córka nie była zainteresowana przejmowaniem interesu bo miała już inną pracę, zatem sklep został zamknięty. Wtedy zdecydowałam się, że założę własny biznes. Wiedziałam już jak powinna wyglądać organizacja sklepu, ile czego trzeba, sama mogłam stać na kasie, wiedziałam, że kasetony reklamowe dwustronne to zbędny wydatek cenowy, więc już wszystko znałam z własnego doświadczenia. Kiedy jednak otworzyłam sklep, zorientowałam się, że jest on bardzo słabo widoczny wieczorami. Stał on zbyt daleko od latarni i nic go nie oświetlało. Musiałam coś z tym zrobić. Znałam tylko producenta, który miał kasetonu dibond, ale nie wiedziałam czy to wystarczy. Jednak gdy zadzwoniłam okazało się, że jego oferta jest dużo szersza niż myślałam. Wszystko mi wytłumaczył, powiedział ile co kosztuje i zaproponował mi korzystną ceną na swoje produkty.

Ostatecznie wzięłam kasetony dwustronne z nazwą sklepu. Był to strzał w dziesiątkę! Dzięki temu miałam więcej klientów, którzy wiedzieli nawet po ciemku, że jest tutaj sklep. Kasetony podświetlane to był bardzo dobry zakup!