Jakie zespoły mają najciekawsze okładki i pudełka

Jakie zespoły mają najciekawsze okładki i pudełka

nadruki na dvd

Jakie zespoły muzyczne mogą mieć najciekawsze okładki i nadruki? Czy ma na to wpływ to, jaką muzykę grają? Myślę, że wiele osób, które fascynują się muzyką zadawało sobie przynajmniej raz takie pytanie. Może od razu powiedzmy sobie otwarcie.

Które z zespołów mogą mieć najciekawsze okładki? Podzielę się z wami moją opinią

nadruki na dvdNajciekawsze okładki to taki, na których nie ma nadruku ze zdjęciem autora (tak jak to uwielbiają robić na naszym rodzimym rynku) Kupujesz płytę, patrzysz na nadruk na dvd a tam twarz autora. No proszę was! Jakbym chciał was oglądać to bym po prostu wydrukował sobie wasze zdjęcie. Nie dość że na płycie autor to jeszcze pudełka cd również obłożone w jego czy jej zdjęcia. Najlepsze to jest chyba i tak, jak kupujesz ekskluzywny digipack cd a tam właśnie autor. Żeby to jeszcze cały zespół wszyscy producenci. Nie. Z reguły tylko gość, który daje wokal. No tandeta. Więc dalej. Boysbandy nie mają fajnych okładek i gwiazdy pop również. Wchodząc w świat muzyki elektronicznej można spotkać już niektóre fajne. Zależy czy jest to robiona muzyka dla stacji radiowych czy dla fanów tej muzyki. Ale mimo wszystko można już coś fajnego spotkać. Muzyka jazzowa z reguły ma nudne okładki i nadruki na dvd. Zespoły rockowe mają coś podobnego (szczególnie te nowe) do publikowania swoich zdjęć na okładkach a z drugiej strony kapele metalowe z reguły mają jakieś krzyże, czaszki i bóg jeden wie co opisane śmieszną czcionką. Moim zdaniem najciekawsze i okładki i nadruki na dvd tak samo digipack cd jest najlepiej wykonany w muzyce progresywnej. Nie zależnie od tego czy jest to rock czy metal czy coś w tym stylu. Tam okładka jest zawsze intrygująca i wykonana ze smakiem, szczególnie, że muzyka na płytach również jest bardzo interesująca, rozwijająca nas.

Nawet na naszym rynku mamy kilka fajnych propozycji z tego gatunku muzycznego, więc można wspierać i nasz przemysł muzyczny.