Jakie produkty warto kupować online?

Jakie produkty warto kupować online?

 

Choć mam dobre wykształcenie i zajmuję dobrą posadę, to od żony uczę się najpraktyczniejszych rzeczy. Podpatruję ją czasem, jak radzi sobie z dziećmi, zajmuje się domem i dodatkowo jeszcze szuka okazji do rozwoju zawodowego. Świetnie jej to wychodzi. Jedną z rzeczy, które od niej „przejąłem” to zakupy w Internecie.

Zakup ekogroszku w sklepie internetowym

ekogroszek sklep onlineSam nie byłem ich zwolennikiem. Tradycyjne oglądanie towaru zawsze wydawało mi się lepsze niż kupowanie online. Jednak do czasu. Założyłem się pewnego razu z żoną o to, kto kupi prędzej ekogroszek. Ja tradycyjnie, jadąc do sklepu czy ona zamawiając go przez Internet. Byłem pewny, że drugiego dnia zakupię po pracy ekogroszek i wygram. Jednak na drugi dzień musiałem zostać dłużej w pracy i nie udało mi się tego zrobić. Na trzeci dzień rano, zapukał do drzwi kurier. Moja żona nawet nie wyszła z domu, bo miała chore dzieciaki. Kupiła go taniej i szybciej niż ja, będąc mobilnym i niezależnym od dzieci. Zastanowiłem się później, po co właściwie miałem jechać do sklepu. Przecież opału nie kupuje się ze względu estetycznych, nie ogląda się go, nie przymierza. Mogłem zrobić to, co żona i zaoszczędzić i czas, i pieniądze. Przecież znam obsługę Internetu! Od tego momentu i ja już wystukuję ekogroszek sklep online i tak robię zakup. Jeszcze nie do wszystkiego się przekonałem, ale opał, tej samej od lat firmy, zamawiam bez mrugnięcia. Tak samo kupuję już artykuły biurowe i książki, które wszędzie są takie same.

Żona nigdy nie próbowała przekonać mnie do swoich metod. Tak samo jak było z tym ekogroszkiem. Nie sugerowała, nie narzucała, nie namawiała – ona po prostu dała mi przykład. Nie poznałem suchych faktów zakupów online, ale na własne oczy zobaczyłem co dają. Była to najlepsza metoda nauczania jaką poznałem.