Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

Idealne brwi dzięki makijażowi permanentnemu

 

Odkąd skończyłam szesnaście lat zaczęłam interesować się makijażem. Choć na co dzień nie malowałam się w ogóle, tak od czasu do czasu w weekendy lubiłam na sobie eksperymentować. Miałam z tym jednak mały problem, który sprawiały mi moje brwi.

Rewelacyjne makijaże permanentne

makijaż permanentnyPrzyznam szczerze, że w swojej twarzy nic bym nie zmieniła poza brwiami. Ktoś może się zdziwić i zapytać: ale jak to? przecież brwi można wyregulować i nadać im taki kształt jakiego pragniemy! Taka osoba na dobrą sprawę miałaby całkowitą rację, jednak ja zawsze byłam bardzo wrażliwa na tym punkcie. Regulacja brwi bolała mnie do takiego stopnia, że aż mimowolnie leciały mi łzy z oczu. Dlatego kiedy moja przyjaciółka zrobiła sobie kurs z makijażu permanentnego, byłam jedną z pierwszych jej klientek! Makijaż permanentny jest teraz bardzo modny, lecz ja zdecydowałam się na niego właśnie z powodu moich nieokiełznanych brwi. Przyjaciółka wiedziała jak bardzo nienawidzę ich regulować, jednak aby wykonać taki makijaż, trzeba było je nieco wyskubać. Pierwszy raz w życiu poza lekkim szarpaniem nie odczuwałam żadnego dyskomfortu! Parę minut i brwi posiadały już nowy i idealny kształt. Teraz wystarczyło je jedynie podkreślić delikatnie ponieważ z natury posiadam bardzo rzadkie brwi i w niektórych miejscach wydawały się nawet jakby puste. Sam makijaż permanentny praktycznie w ogóle nie bolał. Mam kilka tatuaży na sobie i te znacznie bardziej mnie „kuły” aniżeli brwi, które zrobiła mi przyjaciółka.

Teraz wreszcie posiadam idealny kształt i wygląd brwi pasujący do mojej natury oraz owalu twarzy. Co więcej, przyjaciółka dała mi kilka porad odnośnie tego, jak regulować bezboleśnie brwi. Jest to prosty sposób który polega na przyłożeniu kostki lodu przed całym procesem. Niby nic takiego, a jednak podczas wyskubywania włosków różnica jest niesamowita.