Idealne body niemowlęce

Idealne body niemowlęce

Ubieranie noworodka czy niemowlaka wymaga stosowania zasady, że noszą zawsze o jedną warstwę więcej niż mamy na sobie sami. Przeważnie może to być rozpinany sweterek czy bluza, ale równie dobrze mogą to być ciepłe body.

Do czego pasują body?

body niemowlęce z napisem bawełnianeWielu rodziców chce, aby ich dzieci wyglądały oryginalnie i modnie, dlatego kupują im rzeczy w markowych sklepach. Jednak nie zawsze to co drogie jest najlepsze, ponieważ wiele tańszych firm z mniej znaną nazwą również posiada w ofercie dobrej jakości odzież. Na pewno każda dziecięca firma odzieżowa posiada w swojej ofercie body niemowlęce z napisem bawełniane, ponieważ są bardzo często poszukiwane prze rodziców. Body mogą być zakładane maluchom o każdej porze roku, ponieważ są w całości wykonane z naturalnej bawełny, która stanowi świetną izolację w zimie i chłodzi latem. Body są dostępne z krótkim i długim rękawem oraz na ramiączkach. Ich największą zaletą jest fakt, że mają zapięcie w kroku, które ułatwia przewijanie dziecka. Mogą być zakładane przez główkę lub z rozpięciem na całej długości. Na pewno są bardzo praktyczne, ponieważ  bawełna przepuszcza powietrze, pozwala skórze oddychać i pochłania nadmiar wody. W sklepach znajdziemy klasyczne body bez nadruków w jednym kolorze albo wielobarwne z ciekawymi napisami, które pasują do dziewczynek lub chłopców albo obu płci jednocześnie. Świetnie się sprawdzają do zdjęć, zwłaszcza jeżeli jest n nich nadrukowane imię dziecka czy jego metryczka. Body są podstawowym ubrankiem dla każdego malucha.

Jeżeli chodzi o cenę tej odzieży, to są one dość tanie, ponieważ w sklepach kupimy w body w cenie od dziesięciu do czterdziestu złotych. Warto tylko sprawdzać oznaczenia na metkach czy aby na pewno są wykonane w stu procentach z bezpiecznej bawełny.