Hitachi jako producent pił tarczowych

Hitachi jako producent pił tarczowych

Szukając idealnego pomysłu na prezent dla mężczyzny warto kierować się jego zainteresowaniami. Szczególnie łatwo jest znaleźć coś atrakcyjnego dla każdego majsterkowicza, ponieważ producenci oferują różnego rodzaju udogodnienia. Uniwersalnym pomysłem jest piła tarczowa.

Piła tarczowa o standardowych parametrach

hitachi c7ssSprawdzi się w pracy, która dotyczy cięcia różnego rodzaju materiałów. Jest wykonana w taki sposób aby zaspokoić wymagania amatorów jak i osób, które spędzają wiele godzin w swoim warsztacie i potrzebują ekonomicznego ale wytrzymałego pomocnika. Szczególnie wartym uwagi modelem jest hitachi c7ss. Charakteryzuje się świetnym wyposażeniem i wysokimi parametrami technicznymi. W zestawie powinniśmy znaleźć po jednej sztuce prowadnicy cięcia równoległego, tarczy oraz klucza hex. Jest to optymalne wyposażenie, które skompletował producent. Oczywiście z czasem użytkowania wymienne elementy można podmienić na te nowe i o wiele lepsze. Jeżeli chodzi o dane techniczne to waga piły tarczowej graniczy z 3,4 kilograma. To oznacza, że całość jest lekka i nie obciąża mięśni nawet podczas długich prac. Jest to oczywiście wielki plus, który zostaje doceniony podczas praktyki. Średnica tarczy zewnętrznej to sto dziewięćdziesiąt milimetrów, a wewnętrznej trzydzieści milimetrów. Jest to standardowy wymiar dla tego modelu, który oferuje optymalne możliwości podczas wykonywania cięć tarczą.

Przy czym urządzenie dysponuje mocą 1050W co sprawia, że piła kryje spory potencjał. Oczywiście przed kupnem warto sprawdzić jak wygląda sytuacja na rynku. Czasami ten sam model piły tarczowej może być dostępny w okazyjnej cenie. Dodatkowo sklepy często organizują ciekawe promocje gdzie można nabyć jeszcze dodatkowe tarcze. Taki prezent dla mężczyzny z pewnością będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.