Grawerowanie w biżuterii srebrnej

Grawerowanie w biżuterii srebrnej

Na pewno nie jedna z was nosi biżuterię. Ja nosze jej dość sporo. Mam na sobie kolczyki, naszyjnik i pierścionek. Ale szczególny sentyment mam do tej biżuterii, którą dostane od kogoś. a mianowicie od mojego męża. Takie prezenty dostaje od niego na szczególne okazję. Przykładem może być nasza ostatnia rocznica ślubu. Podarował mi wyjątkowy prezent. 

Laserowe grawerowanie w srebrze 

grawerowanie laserowe w srebrze warszawaOstatnio odbyła się nasza rocznica ślubu. Była to czwarta rocznica. Jak na razie idzie nam całkiem nieźle. Zawsze od męża dostaje wyjątkowe prezenty. Ostatnim razem zafundował mi wizytę w spa. Teraz podarował mi naszyjnik wykonany ze srebra. Ale nie był to zwykły naszyjnik miał on wspaniałą dedykację. Została ona wygrawerowana na odwrocie wisiorka. To co było tam napisane aż mnie wzruszyło. Były to piękne słowa. Oczywiście nie kupił już tak gotowego naszyjnika. Musiał zanieść go do jubilera. U nas w mieście jubiler zajmuje się różnymi rzeczami. Nie tylko sprzedaje biżuterię, ale na przykład w jego usługach można znaleźć grawerowanie laserowe w srebrze Warszawa jest miastem, gdzie u każdego jubilera jest ta usługa, ale do końca nie wiem. Nigdy niczego nie zanosiłam do grawerowania. To niezwykłe, że na takich małych rzeczach można wygrawerować tyle wyrazów. Ja na swoim naszyjniku miałam wyryty cytat z naszej ulubionej książki. Poznaliśmy się w księgarni i właśnie tym cytatem do mnie zagadał. Cieszy mnie, że go jeszcze pamięta i w dodatku wpisał tam datę i godzinę naszego pierwszego spotkania. To niezwykłe, że on jako mężczyzna pamięta takie rzeczy. ale nic tylko się cieszyć. Na pewno będę ten naszyjnik nosić cały czas. Powiedział, że długo nie musiał czekać by jubiler wygrawerował ten napis. Jubiler zrobił to laserowo. 

Od męża na rocznicę ślubu dostałam naszyjnik. Na jego odwrocie był napis. To cytat z naszej ulubionej książki, który zawsze będzie przypominał nasze pierwsze spotkanie. Naszyjnik jest srebrny i napis na nim wykonał jubiler. Zmieścił tam cały cytat. Ale nie dziwię się wykonał go laserowo. Grawerowanie laserowe w srebrze jest szybkie i łatwe.