Godne polecenia usługi remontowe

Godne polecenia usługi remontowe

Zdecydowałam się niedawno na remont łazienki. Taka nowa ładna łazienka była moim marzeniem od kilku lat. I gdy w końcu kupiliśmy już z mężem nowy samochód to zaczęliśmy odkładać nasze oszczędności na nową łazienkę. Wiadomo bowiem, że łazienka jeśli chodzi o wykończenie jest dosyć kosztowna.

Bardzo dobra firma remontowa z Bydgoszczy

sprawdzona firma remontowa z BydgoszczyCo prawda mój mąż jest osoba która potrafi wiele rzeczy zrobić. Jednak mąż sam nie jest w stanie położyć płytek. Nigdy wcześniej tego nie robił. Także nie chcieliśmy też ryzykować jakby to wyszło. Ja przecież chciałam żeby łazienka była tak jak sobie wymarzyłam. Musieliśmy znaleźć tylko dobrą ekipę budowlaną, która nam to zrobi. Sami wcześniej z takich firm nie korzystaliśmy także nie wiedzieliśmy, która jest dobra. Jednak przypomniało mi się, że przecież moja siostra jest po remoncie i do tego jest zadowolona z firmy, która u niej pracowała. Siostra dała mi namiary i panowie do nas przyszli. Już wcześniej kupiliśmy wszystko to co jest potrzebne do remontu. Na czar tego remontu zresztą poszliśmy na kilka dni do siostry. Bo jednak bez łazienki mogłoby być ciężko. Już na początku pracy umówiliśmy się na pewną kwotę, która moim zdaniem nie była wysoka. Bo ta sprawdzona firma remontowa z Bydgoszczy z tego co mówiła mi siostra właśnie bierze nawet mniej niż konkurencja. Ja nie mogłam doczekać się efektu. Miałam nadzieję, ze wszystko wyjdzie dobrze. Po kilku dniach zadzwonił pan z firmy budowlanej z informacją, że już skończyli.

Także od razu tam z mężem pojechaliśmy. Na miejscu okazało się, że łazienka wygląda pięknie i nawet nie ma śladu po remoncie bo panowie po sobie posprzątali czego się nie spodziewałam. Teraz łazienka wygląda tak jak sobie wymarzyłam. Jestem zadowolona, że pracowała u nas ta ekipa.