Gdzie wypożyczyć butlę z helem?

Gdzie wypożyczyć butlę z helem?

Ostatnio ze znajomymi planowałam imprezę niespodziankę dla jednego z naszych przyjaciół, który już niedługo miła świętować okrągłe urodziny. Mieliśmy bardzo różne pomysły na temat planowanej przez nas imprezy niespodzianki. Jednak każdy z tych pomysłów sprowadzał się do ustrojenia domu naszego przyjaciela pięknym, dużymi balonami wypełnionymi helem.

Hel na różne imprezy

butla z helemNaszym planem było umieszczenie wielu balonów unoszących się nad sufitem. Tutaj pojawił się problem, który jak się później okazało udało nam się łatwo rozwiązać. Na początku każdy z nas myślał, że wypełnienie balonów helem jest możliwe jedynie wynajmując profesjonalną firmę, która zajmuje się dekorowaniem wnętrz na wybrane okazje. Przeszukując internet w poszukiwaniu balonów idealnych szybko okazało się, że wiele z tych firm oferuje również wypełnienie je helem. Wielu z nas obawiało się jednak, że balony te wypełnione już helem nie wytrzymają transportu i nici z naszej niespodzianki. Jeden z naszych kolegów znalazł na aukcji internetowej butlę z helem. Po krótkim namyśle zdecydowaliśmy się na zakup takiej butli i samodzielne wypełnienie balonów tuż przed imprezą niespodzianką. Butla z helem przyszłam bardzo szybko co pozwoliło nam również na jej przetestowanie. Tutaj również bardzo szybko okazało się, że butla z helem jest bardzo łatwa w użyciu i z napełniłem balonów poradzi sobie niemal każdy z nas, bo to łatwe.

Przygotowane przez nas balony wytrzymały faktycznie bardzo długo a my nie musieliśmy martwić się o ich stan przed przybyciem solenizanta. Niespodzianka się udała, a nasz przyjaciel nie spodziewał się niczego i był szczerze zaskoczony. Zakup i wykorzystanie butli z helem umożliwił nam zaoszczędzenie sporo czasu podczas organizacji przyjęcia niespodzianki.