Gdzie najlepiej kupić komputer?

Gdzie najlepiej kupić komputer?

Wielu ludzi od lat zmaga się z dylematem – gdzie kupić komputer? Wahają się pomiędzy zakupem sprzętu w dużym markecie elektronicznym a zakupem w najczęściej osiedlowym sklepiku z komputerami. 

Diabeł tkwi w szczegółach

niedrogi serwis komputerówJaka jest w zasadzie różnica pomiędzy jednym a drugim rozwiązaniem? Dość płynna i na pierwszy rzut oka – niezauważalna. Kupując komputer w dużym markecie rtv agd jesteśmy tylko jednym z setek klientów, którzy poczynili podobny zakup. Jesteśmy tylko trybikiem w maszynie, która dzięki nam pracuje jeszcze lepiej. Niestety, po miłej chwili spędzonej z uśmiechniętym kasjerem, wychodzimy ze sklepu i jesteśmy niejako zdani na siebie. Każdy z nas chyba przekonał się na własnej skórze, albo i słyszał od znajomych jak wygląda obsługa posprzedażowa w przypadku awarii. Serwis komputerów prowadzony przez sieciowe markety jest niezwykle opieszały i często bardzo długo musimy czekać na zwrot swojego naprawionego sprzętu. O ile serwisant nie stwierdzi, że usterka jest z naszej winy… Istnieje jednak alternatywne rozwiązanie. Małe, osiedlowe salony komputerowe oferują sprzęt w nieznacznie wyższej cenie, aczkolwiek gwarantują szybki i niedrogi serwis komputerów w przypadku awarii. Przyznam szczerze, że ostatni swój zakup laptopa uczyniłam właśnie w małym saloniku. Niestety, trafiłam na feralny model. Miło jednak byłam zaskoczona, kiedy właściciel podszedł do mnie jako klientki w sposób indywidualny, oferując szybką pomoc. Tak też się stało. 

Na pytanie gdzie kupić komputer,w sieciówce czy w małym sklepie osiedlowym zdecydowanie odpowiedziałabym skłaniając się ku tej drugiej opcji. Każdy z nas chciałby być przecież traktowany jednostkowo i co ważniejsze – mieć pewność że pomoc zostanie szybko udzielona. Taką pewność mamy korzystając z oferty mniejszych sklepików.