Gdzie kupić Hexagon 3.0?

Gdzie kupić Hexagon 3.0?

Kross jest polskim producentem rowerów, osprzętu, a także wyposażenia. Firma jest obecna na rynku od ponad trzydziestu lat, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych w branży. Dziś, rowery Kross nie są jednak znane tylko w kraju, ale także za granicą.

Górskie Hexagony od Krossa

kross hexagon 3.0Spora część rowerów Kross jest przeznaczona także na rynek azjatycki oraz wewnątrz unijny. Natomiast jeśli chodzi o ofertę, to firma zawdzięcza swoją popularność głównie kilku flagowym seriom. Wymienić wśród nich należy chociażby serię rowerów górskich Hexagon, które świetnie sprzedają się zarówno na rodzimym, jak i zagranicznym rynku. Hexagony charakteryzują się wysoką jakością wykonania i solidnością, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Rower Kross Hexagon 3.0 jest tu najlepszym przykładem, albowiem łączy on w sobie cechy i parametry roweru górskiego z wyższej półki z ceną rowerów o półkę niższą. W tym modelu znajdziemy aluminiową, lekką i odpowiednio sztywną ramę, która sprawdzi się zarówno w przypadku rekreacyjnych przejażdżek, jak też podczas jazdy w cięższym terenie. Hexagon 3.0 jest również wyposażony w hamulce tarczowe wysokiej jakości dzięki czemu dadzą sobie radę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i terenowych. Rower jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, przy czym naszym zdaniem najlepiej prezentuje się w limonkowym, gdyż w pełni oddaje jego sportowy, a jednocześnie elegancki charakter. Ten, jak również inne modele możemy kupić w internetowym sklepie producenta lub u jego partnerów handlowych.

Rowery górskie są najczęściej kupowanymi jednośladami, toteż popularność Hexagonów raczej nie może dziwić. Zwłaszcza, że opisany tu model 3.0, mimo swojej niskiej ceny, jest ofertą dużo lepszą od bardzo wielu „górali” z wyższej półki cenowej.