Dziecięce zestawy do zrobienia ciekawej bransoletki

Dziecięce zestawy do zrobienia ciekawej bransoletki

Zbliżały się kolejne urodziny naszej córki. W tym roku postanowiła urządzić małe przyjęcie urodzinowe dla swoich koleżanek ze szkoły u nas w ogrodzie. Pogoda była piękna, a nasza córka i jej goście bawili się wspaniale.

Piękna bransoletka dziecięca zrobiona z zakupionego zestawu

zestaw do robienia bransoletekW pewnym momencie imprezy, wraz z mężem postanowiliśmy dać zakupiony prezent naszej córce. Uważaliśmy, że ten podarunek na pewno jej się spodoba, a ponieważ był dość pojemny, będzie wspaniałą i kreatywną zabawą dla niej i jej gości. Przynieśliśmy z domu pięknie zapakowany zestaw do robienia bransoletek i wręczyliśmy go naszemu dziecku. Podarunek okazał się być bardzo trafiony, a nasz córka od razu go rozpakowała. Chwilę później, razem ze swoimi koleżankami przystąpiły do bardzo kreatywnego tworzenia biżuterii. W zestawie znalazły się przeróżnego rodzaju kolorowe koraliki, gumki i śmieszne zawieszki w kształcie gwiazdek czy kwiatków. Po kilku godzinach zabawy mogliśmy podziwiać nowe i małe dzieła sztuki. Dziewczyny przygotowały bransoletki z własnymi imionami, z ozdobami w kształcie niebieskich biedronek i innych zwierzątek. Niektóre z nich były bardzo kolorowe i wspaniale łączyły się z małymi koralikami i kolorowymi wstążkami. Również i ja otrzymałam przepiękną, ręcznie wykonaną bransoletkę z napisem „mama”, która była przyozdobiona zawieszkami w kształcie motylków. Nasza córeczka wykonała dla siebie podobną biżuterię i przyozdobiła ją śmiesznymi zawieszkami w kształcie owoców. Wszystkie koleżanki naszej córki były bardzo zadowolone z urodzin, a ręcznie wykonana przez nich biżuteria była bardzo ładną i oryginalną ozdobą.

Biżuteria, która została wykonana podczas urodzin naszej córki, była bardzo dobrym pomysłem na spędzenie tego letniego popołudnia. Było to wspaniałe zajęcie dla młodych dziewczynek i przy okazji rozwijało ich wyobraźnię oraz kreatywność, a my cieszyliśmy się z udanego prezentu dla naszego dziecka.