Duża czy mała? Jaką torbę wybrać?

Duża czy mała? Jaką torbę wybrać?

Jest pewien atrybut kobiety, który jest nieodzowną jej częścią. Niezmiennie z kobiecym wyglądem i strojem kojarzy się torebka. W niej każda z nas nosi coś innego. Są pewne wspólne elementy, które znajdą się w niej. Jest to między innymi portfel z dokumentami, parę kosmetyków, ewentualnie chusteczki higienicznie czy klucze.

Duże torby na ramiona 

duża torba na ramięJednak każda kobieta nosi także inne elementy. Duża torba na ramię daje jeszcze więcej możliwości do pomieszczenia różnego rodzaju elementów i drobiazgów. O tyle o ile w dużej torbie noszę wszystko co mi niezbędne to jeszcze zdarza mi się, że wrzucam do niej drugie śniadanie i obiad w szczelnie zamkniętym pojemniku. W drodze powrotnej z pracy do domu do torby na ramię wrzucam drobne zakupy, które robię po drodze. Generalnie duże torby są bardzo modne w tym sezonie. W zasadzie trend ten utrzymuje się już od dłuższego czasu. Moda, która panuje w dzisiejszych czasach, dopuszcza noszenie tego typu toreb zarówno do strojów sportowych jak i bardziej eleganckich. Jeśli torba jest wykonana z dobrego i wytrzymałego materiału można w niej pomieścić naprawdę wiele. Nie bez kozery są one nazywane shopperkami. Mimo, że ich przeznaczenie jest typowo zakupowe, warto znaleźć dla tej torby większe i szersze zastosowanie. Idealnie sprawdzą się one zarówno do pracy jak i na spacer. Kobiety lubią mieć przy sobie dużo niezbędnych dla nich drobiazgów a posiadanie torby, która to bez problemu wszystko pomieści może okazać się dla niejednej pani zbawieniem.

W związku z powyższym nasuwa się jeden słuszny wniosek – każda kobieta potrzebuje większej torebki. Część z nich nie zmieści się w tradycyjnej torbie, dlatego powinna posiadać dużą. Większa torba jest bardziej uniwersalna i przydatna podczas wielu okazji.