Dron z kamerą u sąsiada

Dron z kamerą u sąsiada

tanie drony

Zwykle się mówi, że sąsiad to osoba, która robi remont o siódmej rano w niedzielę, zastawia nasz podjazd, puszcza głośno muzykę, kiedy chcemy najbardziej spać, depcze nasz trawnik i wypuszcza swojego psa, kiedy wychodzimy na spacer. To wszystko prawda.

Dron z kamerą u sąsiada może być bardzo denerwującą sprawą

tanie dronyMój sąsiad jest klasycznym przykładem takiej osoby. Jest najbardziej denerwującą osobą w całej okolicy i zawsze znajdzie nowy sposób, żeby uprzykrzyć ludziom życie. Ostatnio zdobył nawet nową zabawkę, żeby jeszcze lepiej nas denerwować. Są to tanie drony. Odkąd sąsiad, kupił sobie jednego bawi się nim w każdy weekend już od samego rana. Gdyby to był zdalnie sterowany samochodzik, albo nawet samolocik to nie byłoby problemu. Ale to jest dron, w dodatku dron z kamerą. Już z daleka słychać kiedy nadlatuje, a sąsiad jeszcze specjalnie kieruje go żeby latał przy oknach i budził ludzi. To że niektórzy lubią zawsze wcześnie wstawać, nawet jak mają wolne to ich sprawa, ale normalni ludzi w weekend chcą się wyspać, a nie słuchać latających dronów. Poza tym, ten dron hubsan x4 h107c plus ma dwie inne funkcje. Po pierwsze, może chwytać przedmioty, czyli wlatywać na nasze podwórko i zabierać nam piłeczkę do rzucania dla psa, skarpetkę, która spadła z linki czy gazetki reklamowe wystające ze skrzynki na listy. Po drugie, jest to dron z kamerą, więc może nagrywać wszystko. Musimy mieć pozasłaniane okna, kiedy jest w ruchu, żeby nas nie sfilmował, podobnie jest w wychodzeniem do sklepu, czy na podwórko. Lepiej jest przesiedzieć w domu i przeczekać aż sąsiad się znudzi i pójdzie do domu.

Rozumiem, że quadrocopter to świetna zabawka, ale nie przesadzajmy. Nie mam zamiaru zostać gwiazdą jakiegoś filmiku sąsiada w stylu ,,Moi sąsiedzi idą na zakupy” albo ,,najgłupsze miny moich sąsiadów”. Mam nadzieję, że ten dron z kamerą szybko mu się znudzi i da nam wreszcie świętym spokój.