Dostaję zlecenie na wykonanie reklamy zewnętrznej

Dostaję zlecenie na wykonanie reklamy zewnętrznej

W agencji reklamowej, gdzie pracuję to każdy ma jasny zakres obowiązków i odpowiada za konkretne zlecenia oraz projekty. Ostatnio zachorowała Elżbieta, którą trzeba było zastąpić. Padło na mnie, bo akurat nie miałem żadnego zadania do realizacji.

Zrealizowałem reklamę zewnętrzną dla klienta na czas

reklama zewnętrzna łódźElżbieta miała jedno świeże zlecenie, którego nawet nie zdążyła ruszyć przed weekendem. Do wykonania była reklama zewnętrzna łódź dla naszego największego klienta i szef powiedział, że muszę się porządnie przyłożyć, ponieważ od tego zależy czy będziemy współpracować na stałe z tym klientem. Sprawdziłem dokładnie jaki jest temat zlecenia i zabrałem się do pracy. Kiedyś już wykonywałem tego typu reklamę i mam spore doświadczenie. Dlatego też pewnie to o mnie szef pomyślał. Przyznam, że Elżbieta nie ma sobie równych bo jest najlepsza w agencji, ale postaram się ją godnie zastąpić. Szef dał mi na to zadanie tydzień czasu. Wiedziałem, że to nie jest aż tak długo, dlatego od samego początku pilnie pracowałem. Pomyślałem także, by poprosić o pomoc Marka, który jest dość kreatywny. Podpowie mi czy wybrałem dobrą drogę na realizację tej reklamy. Szef wpadał do mnie codziennie i pytał o postępy. Ja go na bieżąco o wszystkim informowałem, żeby był spokojny. Zdążyłem zrealizować tę reklamę dla klienta na czas i byłem z siebie zadowolony. Szef mi wszystko zatwierdził i podziękował za dobrze wykonaną robotę. Szef umówił klienta na spotkanie w poniedziałek. Mam w nim również uczestniczyć, żeby wszystko osobiście opisać.

Elżbieta dziękowała mi za pomoc przy zleceniu. Przyznała, że wykonałem kawał dobrej roboty. W przyszłości będzie mnie brała do zespołu jak będzie jakieś poważne i duże zlecenie. Mi to pasuje, bo zawsze zdobędę doświadczenie.