Deski tanie na taras

Deski tanie na taras

 

Jeśli decydujemy się na zrobienie tarasu przy naszym domu lub stoimy przed położeniem nowego podłoża na balkonie to na pewno sprawdzamy, które deski są najlepsze. Kiedyś mówiono tylko o deskach drewnianych np. z sosny lub z dębu. Natomiast od kilku lat bardzo popularne stało się deski kompozytowe. Są one tańsze od drewnianych lecz bardziej wytrzymałe. Kupimy je w wielu sprawdzonych marketach.

Jakie deski najlepsze na taras?

Deska 3DW ostatnim czasie bardzo popularne stały się deski 3D na taras lub balkon. Mają one także inne zastosowanie ponieważ są bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Stanowią także podłoże np. na Tarasach w restauracjach czy innych tego typu miejscach. Deska 3D kompozytowa jest bardzo mocna. Jest to połączenie drewna oraz tworzyw sztucznych. Dlatego jest mimo wszystko bardzo elastyczna, a przede wszystkim mocna i wytrzymała. Ponadto główną zaletą takich desek jest fakt, że nie trzeba ich olejować oraz impregn o VATś tak jak trzeba to robić z drewnem. Zatem przy najmniejszej pielęgnacji mamy bardzo solidny teraz przez bardzo wiele lat. Do tego są tańsze od klasycznego drewna zatem można powiedzieć że są na każdą kieszeń. Zgrubienia w tych deskach sprawiają, że wyglądają jakby były trzy D. Są bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, na mrozy. Oczywiście w sprzedaży mamy zarówno kilkanaście wzorów jak i kolorów takich desek. Jednak najbardziej klasyczne są w kolorze ciemnego drewna.

Wszystkie tarasy zazwyczaj mają deski z drewna lub kompozytowe. Jedne i drugie są niezwykle mocne i popularne wśród klientów. Deski kompozytowe są tańsze od drewnianych i nie trzeba ich impregnowani na zimę. Dlatego cieszą się one coraz większym zainteresowaniem oraz są znacznie częściej polecane przez sprzedawców. Firm, które tworzą takie deski jest coraz więcej na rynku sprzedażowym.