Czym jest Oculus?

Czym jest Oculus?

 

Wirtualna rzeczywistość, to coś, co z czasem zastąpi konsole do gier i pozwoli uzyskać nowe spojrzenie na świat rozrywki. Dzisiejsze gry to dopiero początek tego, co będą nam w stanie zaoferować twórcy gier oraz aplikacji multimedialnych. Wszystko jeszcze przed nami. 

Czy opłaca się wynająć Oculus Rift?

wynajem oculusWirtualna rzeczywistość nie wymaga niczego oprócz włożenia specjalnie skonstruowanych gogli. To urządzenie posiada dwa ekrany, po jednym na każde oko, zapewniające widzenie stereoskopowe. W tym momencie mamy do wyboru szereg gier, które gwarantują doskonałą rozrywkę. Możemy zagrać w gry o tematyce przygodowej, zręcznościowe, horrory, a także sportowe. Oculus Rift to jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Jednakże nie każdego stać na kupno tych gogli. I właśnie z myślą o takich osobach, a także o tych, które chciałyby je po prostu przetestować, stworzono opcję wypożyczenia urządzenia, o którym mówimy. Wynajem Oculus Rift jest możliwy niemal w każdym, większym mieście. Jeśli chcemy się zorientować, czy jest to możliwe i w naszym, najlepiej skorzystać z internetu i to sprawdzić. Firmy wynajmujące to urządzenia ogłaszają wszelkie informacje w sieci. Zarówno na swoich witrynach internetowych, jak i na portalach społecznościowych. Oculusy można wynająć na kilka godzin lub nawet na kilka dni. Oczywiście jeśli zdecydujemy się na dłuższy ich wynajem, zapłacimy dużo mniej, niż w przypadku wypożyczenia na krótki czas. Doznanie wirtualnej rzeczywistości, to przeżycie jedyne w swoim rodzaju i trzeba tego spróbować.

Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie gogli Oculus, możemy być pewni, że czeka nas doskonała zabawa. Tym lepiej jeżeli w zabawie zdecydowali się wziąć udział nasi bliscy i przyjaciele, ponieważ tryb multiplayer jest szczególnie godny polecenia.