Ciągłe podsłuchy na telefony

Ciągłe podsłuchy na telefony

Od wielu lat prowadzę dużą rodzinną firmę. Nasza rodzina była pionierami w tej dziedzinie. Od wielu lat kultywujemy naszą tradycję w sektorze call center. Ze względu na dziedzinę, w której działamy, wraz ze zmianami technologicznymi musimy się należycie dostosowywać.

Jakie ciągłe podsłuchy na telefony wybrać?

ciągły podsłuch na telefonW naszej firmie pracujemy głownie na telefonach. Zajmujemy się szeroko rozumianym telemarketingiem. świadczymy usługi dla wielu firm, mamy też swój własny dział telemarketingu z wiadomych względów. To, w co ostatnio zainwestowaliśmy to ciągły podsłuch na telefon. W tej branży jest to wiodące narzędzie, które ułatwia kontrolowanie sytuacji i wspomaga wszystkie procesy w firmie. Większość naszych telemarketerów znajduje się na miejscu, w naszej firmie. Tutaj trzeba było założyć wszystkie podsłuchy. Dla nas ważne było to, aby było one ciągłe i zasilane najlepiej z sieci, ponieważ w przypadku baterii istniałaby możliwość niezauważenie tego, że dane baterie zostały wyczerpane. Wszystko musiałaby być kontrolowane, a to wiązałoby się z zatrudnieniem dodatkowego pracownika lub też pracowników, ponieważ nasze firma jest bardzo duża. W jednym budynku mamy około tysiąca siedmiuset siedemdziesięciu pięciu pracowników, którzy obsługują linie telefoniczne. Stanowisk z telefonami jest jeszcze więcej. Dlatego też musieliśmy zatrudnić specjalną firmę, która zajmie się zakładaniem dla nas podsłuchów pod nasze wszystkie telefony w całym budynku.

Zakładaniem podsłuchów w naszej firmie zajęła się firma detektywistyczna, która specjalizuje się w zakładaniu podsłuchów pod telefony. Cały proces był bardzo skomplikowany i zajął nam kilka miesięcy. Dokładnie trwało to aż siedem miesięcy. Stopniowa urządzenia były zakładane na kolejne nasze linie.