Całodobowy pomiar akcji serca

Całodobowy pomiar akcji serca

Nasze serce jest jednym z organów, które pracuje przez całe nasze życie. Mięsień ten nie ma nawet chwili przerwy, w związku z czym jego obciążenie jest znaczne. To właśnie dzięki sercu nasza krew dostarczana jest do wszystkich komórek organizmu, dzięki czemu są one odżywiane. Przyznać jednak trzeba, że zdarzają się osoby, których serce nie pracuje prawidłowo.

Dlaczego warto korzystać z aparatu Holtera?

niezawodny aparat holter ekgCzasem są to delikatne zaburzenia jego rytmu w postaci nadmiarowych skurczy, a czasem zaawansowana arytmia. Aby móc wprowadzić odpowiednie leczenie należy regularnie kontrolować rytm serca. Zdarza się jednak, że nasze serce nie pracuje w odpowiednie sposób jedynie w określonych sytuacjach. Wtedy też pojedyncze badanie EKG nie wykaże zmian. W takiej sytuacji należy wykonać badanie Holtera. Niezawodny aparat Holter EKG wykonuje przez całą dobę, bez przerwy. Dzięki temu lekarz otrzymuje wyniki pomiarów z całego dnia i może wyciągnąć na ich podstawie odpowiednie wnioski. Urządzenia takie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy mieć pewność, że ich stosowanie jest bezpieczne, a wyniki są wiarygodne. Pomiar odbywa się całodobowo, a urządzenie jest produktem wysokiej jakości. Wykonane zostało z odpowiednich materiałów, które dopuszczone są do kontaktu ze skórą. Podczas noszenia sprzętu nie musimy martwić się, że będzie to dzień wyjęty z życia. Urządzenie jest niewielkie.

Osoby z zewnątrz nawet nie będą wiedziały, że jesteśmy podpięci do jakiegoś urządzenia pomiarowego. Warto również zwrócić uwagę na to, że urządzenie takie możemy zakupić sobie do domowego użytku. Wystarczy tylko skorzystać z naszej wyszukiwarki internetowej. Wpisanie odpowiedniego hasła pozwoli nam zapoznać się z ofertą wielu firm, które takie aparaty wpuszczają na rynek.