Bon do spa w prezencie

Bon do spa w prezencie

Zakup prezentu w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. W dobie konsumpcjonizmu i rynku pracownika, gdzie większość z nas dobrze zarabia i wszystko może nabyć, wymyślenie oryginalnego upominku nie jest łatwe. Coraz cenniejsze są prezenty, które sami zrobiliśmy. Jednak często nie mamy na to czasu…

Podaruj doświadczenie pobytu w spa

spa rzeszówTydzień temu stanęłam przed wyzwaniem zakupu prezentu na trzydzieste urodziny mojej najlepszej przyjaciółki. Nasza długoletnia znajomość i spora wiedza na temat jej upodobań nieco ułatwiały mi zadanie. Choć jest osobą, która lubi zakupy i gadżety i ma naprawdę niemal wszystko, co potrzebne, a nieraz i to, co nie. Postanowiłam więc kupić jej coś niematerialnego, kupić jej doświadczenie. Nabyłam dla niej voucher do spa rzeszów, który jej jej rodzinnym miastem, ma trzy znane i polecane miejsca tego typu. Wybrałam to najdalej jej miejsca zamieszkania. To dawało mi większą pewność, że nigdy wcześniej tam nie była. To była małe spa na terenie hotelu dobrej jakości, więc nie obawiałam się braku profesjonalizmu. Bon prezentowy zakupiłam na kwotę, żeby przyjaciółka mogła wybrać dowolne zabiegi: masaże, zabiegi na twarz, ciało, stylizację paznokci, wykonanie makijażu i inne. Voucher można było zrealizować w ciągu roku – to też dawało sporą dowolność w wyborze terminu. Dodatkowo dokupiłam bonus w postaci zdrowego lunchu. Obowiązywał on po zabiegach, które wybierze adresat – niezależnie od ich rodzaju. 

Byłam pewna, że tego typu upominek sprawi jej radość i będzie niepowtarzalny. Zwykle nieco oszczędzamy pieniądze na zabiegach pielęgnacyjnych, a to jest dla każdej kobiety doskonały relaks i czas dla siebie. Wybór zabiegów przez osobę obdarowaną i długi termin realizacji są ogromnymi atutami prezentu. Być może skorzystam z tego pomysłu jeszcze przy innych okazjach.