Blat dąb halifax najczęściej wybieranym blatem

Blat dąb halifax najczęściej wybieranym blatem

Najczęstsze zamówienia w firmach stolarskich dotyczą kuchni. Ludzie obecnie wymieniają je częściej niż miało to miejsce lata temu. Powstaje coraz więcej nowych domów, osiedli z wysokimi blokami mieszkalnymi i kuchnia to najczęściej pierwsze meble, które w nowym mieszkaniu się stawia. Przeprowadzono badanie, które miało na celu pokazać, które płyty i blaty są najpopularniejsze. Okazało się, że najchętniej wybierane są kuchnie białe z blatem H1180.

Popularność blatu H1180

blat H1180 dąb halifaxLudzie stawiają obecnie najczęściej na klasykę i prostotę. Rzadko kto decyduje się na bardziej oryginalny kolor, zazwyczaj wybór pada na fronty białe, czasem popielate lub czarne. Drewnopodobne fronty też już nie są tak bardzo popularne jak kiedyś. Klienci wolą, by były one gładkie, a drewnopodobny wybierają blat. Wśród wszystkich dostępnych wzorów blatów najczęściej wybierany jest blat H1180 dąb halifax. Skąd tak duża popularność tego blatu? Jest on bowiem chyba jednym z najbardziej uniwersalnych, pasuje do niemalże każdego koloru frontów. Ma stonowany odcień, nie jest zbyt jasny, ani zbyt ciemny. Doskonale imituje drewno, ma najlepiej odwzorowaną strukturę. Blat dąb halifax znajdziemy ponadto w ofercie każdej firmy zajmującej się produkcją płyt i blatów. W zależności od firmy, kolor laminatu może się nieznacznie różnić, jednak ogólnie są pewne normy, których muszą się trzymać. Bez znaczenia zatem, jaki stolarz będzie robił nam kuchnię, blat H1180 może zamówić bez problemu. Może się również okazać, że z racji popularności tego wzoru będzie miał go dostępnego od ręki w swojej stolarni.

Takie badania popularności wykorzystywanych materiałów w stolarstwie robi się zwykle co rok. Wszystko jest robione po to, by móc tworzyć nowe plany i strategie na przyszłość w oparciu o to, które płyty, blaty, prowadnice, zawiasy i inne części potrzebne w produkcji mebli są wybierane najchętniej, które się sprawdzają i które nie są reklamowane.