Akcesoria dla animatorów – wielolitrowe płyny do baniek

Akcesoria dla animatorów – wielolitrowe płyny do baniek

Bańki mydlane to ostatnio jedna z najbardziej popularnych atrakcji na przyjęciach. Sprawdza się szczególnie na kinderbalach i innych uroczystościach dedykowanych dzieciom, jak urodziny czy imieniny. Czasem pojawia się także na ślubach i weselach, jako element towarzyszący zdjęciom i nastrojowym tańcom. Bańki są idealną pomocą dla animatorów, którzy poszukują pomysłów na wesołe i integrujące zabawy.

Potrzebna duża ilość płynu do dmuchania baniek

płyn do baniek mydlanych 5LJakkolwiek fruwające, przezroczyste kule są akcesorium przydatnym w czasie uroczystości, tak zmorą animatorów i wszystkich organizatorów imprez jest ich ciągły brak. Standardowe pojemniki dostępne w sklepach z zabawkami lub supermarketach nie mogą zaoferować bezpiecznej ilości substancji i nie pozwolą na pełne rozwinięcie zabawy. Tylko płyn w kilkulitrowym pojemniku, jak choćby płyn do baniek mydlanych 5l, może zagwarantować wszystkim entuzjastyczną i atrakcyjną rozrywkę aż do końca. Hurtowa sprzedaż zawsze oznacza niższą cenę produktu, toteż nabycie nawet pojedynczego dużego zbiornika jest bardziej opłacalne niż zakup mnóstwa niewielkich zestawów. Dodatkowym argumentem przemawiają za dużymi płynami jest konieczność uzupełniania zasobów. Doświadczeni animatorzy mają zazwyczaj zgromadzony zestaw akcesoriów – automaty do wydmuchiwania, uchwyty z linkami czy pojedyncze słomki – potrzebna im tylko odpowiednia mydlana substancja. 

Bańki mydlane wiążą się zawsze ze wspomnieniem dzieciństwa, nawet, jeżeli było ono przepełnione zabawkami zmechanizowanymi i bardzo nowoczesnymi. Zarówno starsi, jak i młodsi odnoszą się do nich z sentymentem. Ostatnio przeżywają swój prawdziwy renesans i choć nie są dmuchane z prostej słomki, tylko z bardzo skomplikowanych urządzeń – zawsze wprowadzają nastrój przyjemnej i udanej zabawy.